Kalender 2017

Voor informatie wedstrijd klik op plaats voor info
Print Versie: Kalender_2017

 

      Classic 50cc: Classic 60+/60-: Twinshock 50+: Twinshock 50-: Pré 90/95: ONK Bromfietscross: Zijspan:
Zondag 26-3-2017 St. Isidorushoeve NK 1 NK 1 NK 1 NK 1 NK 1 NK 1 NK 1
Zondag 9-4-2017 Boekel NK 2 NK 2 NK 2 NK 2 NK 2 NK 2 x
Zondag 30-4-2017 Oirschot NK 3 NK 3 NK 3 NK 3 NK 3 NK 3 x
Zaterdag 6-5-2017 Stribo (CZ) x CEC-1 x x x x x
Zondag 7-5-2017 Geldermalsen NK 4 Open NK 4 NK 4 NK 4 x Zijspan
Zaterdag 13-5-2017 Denemarken Nations x x x x x x
Zondag 14-5-2017 Denemarken Nations x x x x x x
Zondag 14-5-2017 Marum Open NK 4 NK 5 NK 5 NK 5 x x
Zaterdag 20-5-2017 Hummelo x x Euro-Vintage 1 Euro-Vintage 1 Euro-Vintage 1 x x
Zondag 21-5-2017 Hummelo NK 5 NK 5 Euro-Vintage 1 Euro-Vintage 1 Euro-Vintage 1 x x
Vrijdag 26-5-2017 Kleinhau (D) x Internationaal Internationaal Internationaal Internationaal x Internationaal
Zondag 28-5-2017 Alphen NK 6 NK 6 NK 6 NK 6 NK 6 NK 4 x
Zaterdag 3-6-2017 Dieskau (D) x CEC-2 x x x x x
Maandag 5-6-2017 Noordeloos NK 7 Open NK 7 NK 7 NK 7 NK 5 x
Zaterdag 10-6-2017 Culham (UK) x x Euro-Vintage 2 Euro-Vintage 2 Euro-Vintage 2 x x
Zondag 11-6-2017 Culham (UK) x x Euro-Vintage 2 Euro-Vintage 2 Euro-Vintage 2 x x
Zaterdag 17-6-2017 Lochem x CEC-3 x x x x x
Zondag 18-6-2017 Lochem x x NK 8 NK 8 NK 8 x x
Zondag 25-6-2017 Delfzijl NK 8 NK 7 NK 9 NK 9 NK 9 NK 6 x
Zaterdag 1-7-2017 Rhenen NK 9 Internationaal NK 10 NK 10 NK 10 x x
Zaterdag 22-7-2017 Amigny (FR) Afgelast x x Euro-Vintage 3 Euro-Vintage 3 Euro-Vintage 3 x x
Zondag  23-7-2017 Amigny (FR) Afgelast x x Euro-Vintage 3 Euro-Vintage 3 Euro-Vintage 3 x x
Vrijdag 4-8-2017 Emmen Trainings/Fun-weekend x
Zaterdag 5-8-2017 Emmen x
Zondag 6-8-2017 Emmen x
Zaterdag 19-8-2017 Ermelo NK 10 NK 8 NK 11 NK 11 NK 11 NK 7 x
Zondag 27-8-2017 Rutten Open x NK 12 NK 12 NK 12 NK 8 x
Zaterdag 2-9-2017 Den Dungen x x Euro-Vintage 4 Euro-Vintage 4 Euro-Vintage 4 x x
Zondag 3-9-2017 Den Dungen NK 11 NK 9 Euro-Vintage 4 Euro-Vintage 4 Euro-Vintage 4 x x
Zaterdag 9-9-2017 Randers (DK) x Nations x x x x x
Zaterdag 16-9-2017 Farleigh Castle (UK) x x Nations Nations Nations x x
Zondag 17-9-2017 Farleigh Castle (UK) x x Nations Nations Nations x x
Zaterdag 23-9-2017 Bleiswijk NK 12 NK 10 NK 13 NK 13 NK 13 NK 10 x
Zaterdag 30-9-2017 Lochem (klein)

Maico Dag

x Internationaal x x x x x
Zondag 8-10-2017 Eersel NK 13 NK 11 NK 14 NK 14 NK 14 x  .

 

  50cc: 60+/60-: TS / Pré 90-95
1 St. Isidorushoeve St. Isidorushoeve St. Isidorushoeve
2 Boekel Boekel Boekel
3 Oirschot Oirschot Oirschot
4 Geldermalsen Marum Geldermalsen
5 Hummelo Hummelo Marum
6 Alphen Alphen Alphen
7 Noordeloos Delfzijl Noordeloos
8 Delfzijl Ermelo Lochem
9 Rhenen Den Dungen Delfzijl
10 Ermelo Bleiswijk Rhenen
11 Den Dungen Eersel Ermelo
12 Bleiswijk   Rutten
13 Eersel   Bleiswijk
14     Eersel