Lochem

image001

Algemeen

 

Naam van de club M.A.C. Sport en Vriendschap Lochem
Wedstrijddatum Zondag 18 juni 2017
Website van de club www.macsev.nl
Contactpersoon: Naam: Hans Polsvoort
  Volledig adres: Zutphenseweg 102
  Postcode en woonplaats: 7241 KT, Lochem
  Telefoonnumer: 0651791844
  Faxnummer: Nvt
  e-mailadres: polsvoort@planet.nl

 

 

Circuit naam Circuit “Gageldijk”
  Ligging/plaats Lochem
  Straat Daniël Willemsenpad 1 (tegenover zwembad “de Beemd” = Zutphenseweg 110, 7241 SG, Lochem)
  Postcode  

7241 SL, Lochem

 

 

Gegevens betreffende aanwezige klassen, zie de wedstrijdkalender

 

Inschrijfgeld € 20,-
Overnachtingsmogelijkheid Van (begindatum en tijd) Donderdag 15-6-2017 vanaf 12:00 uur
Tot (begindatum en tijd) Maandag 19 -6-2017 tot 12:00 uur
Kosten overnachting € 0,-
Dagindeling Tijdstip inschrijven 8:00 uur
Tijdstip aanvang trainingen 9:00 uur
Tijdstip aanvang wedstrijden 12:00 uur

 

PRINT Dagschema Lochem 18-6-2017

 

             
 
               
Plaats: Lochem            
Dag: Zondag            
Datum: 18-6-2017            
               
Start Duur Eind          
               
8:00 1:00 9:00         Inschrijven
               
        Wedstrijdduur:      
9:00 0:15 9:15       Training Twinshock 50+
9:15 0:15 9:30       Training UMX: Dames & 45+ klasse
9:30 0:15 9:45       Training Twinshock 50-
9:45 0:15 10:00       Training UMX: MX-2 tweetakt
10:00 0:20 10:20       Vrije/tijd Training Pré 90/95 “Even nummers
10:20 0:15 10:35       Vrije/tijd Training “Pré 90/95 “On-even nummers”
10:35 0:20 10:55       Training UMX: MX-2 viertakt
10:55 0:15 11:10       Training UMX: MX-1 klasse
               
11:10 00:50 12:00       Pauze  
               
12:00 00:20 12:20   15 min + 1 ronde   1e manche Twinshock 50+
12:20 00:20 12:40   15 min + 1 ronde   1e manche UMX: Dames & 45+ klasse
12:40 00:20 13:00   15 min + 1 ronde   1e manche Twinshock 50-
13:00 00:20 13:20   15 min + 1 ronde   1e manche UMX: MX-2 tweetakt
13:20 00:20 13:40   15 min + 1 ronde   1e manche Pré 90/95 Groep B
13:40 00:20 14:00   15 min + 1 ronde   1e manche Pré 90/95 Groep A
14:00 00:20 14:20   15 min + 1 ronde   1e manche UMX: MX-2 viertakt
14:20 00:20 14:40   15 min + 1 ronde   1e manche UMX: MX-1 klasse
               
14:40 00:30 15:10       Pauze  
               
15:10 00:20 15:30   15 min + 1 ronde   2e manche Twinshock 50+
15:30 00:20 15:50   15 min + 1 ronde   2e manche UMX: Dames & 45+ klasse
15:50 00:20 16:10   15 min + 1 ronde   2e manche Twinshock 50-
16:10 00:20 16:30   15 min + 1 ronde   2e manche UMX: MX-2 tweetakt
16:30 00:20 16:50   15 min + 1 ronde   2e manche Pré 90/95 Groep B
16:50 00:20 17:10   15 min + 1 ronde   2e manche Pré 90/95 Groep A
17:10 00:20 17:30   15 min + 1 ronde   2e manche UMX: MX-2 viertakt
17:30 00:20 17:50   15 min + 1 ronde   2e manche UMX: MX-1 klasse
               
18:00           Prijsuitreiking