Noordeloos

 

Algemeen

 

Naam van de club Stichting Polder Evenementen Noordeloos
Wedstrijddatum Maandag 5 juni 2017 (2e pinksterdag)
Website van de club www.polderevenementen.nl  
Contactpersoon: Naam: Nol Bikker
  Volledig adres: Grotewaard 8
  Postcode en woonplaats: 4225 PA, Noordeloos
  Telefoonnumer: 0183-582200
  Faxnummer: Nvt
  e-mailadres: info@polderevenementen.nl   

 

 

Circuit naam Polder Evenementen
  Ligging/plaats Noordeloos
  Straat Grotewaard 8
  Postcode  

4225 PA, Noordeloos

 

 

Gegevens betreffende aanwezige klassen, zie de wedstrijdkalender

Inschrijfgeld € 20,-
Overnachtingsmogelijkheid Van (begindatum en tijd) Niet mogelijk
Tot (begindatum en tijd) Niet mogelijk
Kosten overnachting n.v.t.
Dagindeling Tijdstip inschrijven 8:00 uur
Tijdstip aanvang trainingen 9:00 uur
Tijdstip aanvang wedstrijden 11:40 uur

 


Bijlage: 1 Dagschema Noordeloos 5-6-2017

Download print versie

             
 
               
Plaats: Noordeloos            
Dag: Maandag            
Datum: 5-6-2017            
               
Start Duur Eind          
               
8:00 1:00 9:00         Inschrijven
               
        Wedstrijdduur:      
9:00 0:20 9:20       Vrije/tijd Training Pré 90/95 “On-even nummers”
9:20 0:20 9:40       Vrije/tijd Training Pré 90/95 “even nummers”
9:40 0:15 9:55       Training Classic 60+/60-
9:55 0:15 10:10       Training Classic 50cc
10:10 0:15 10:25       Training S.P.E.N. Local Heroes
10:25 0:15 10:40       Training Twinshock 50-
10:40 0:15 10:55       Training Brommers: Automaten, Vario, Standaard en MX 50 klasse
10:55 0:15 11:10       Training Twinshock 50 +
               
11:10 00:30 11:40       Pauze  
               
11:40 00:20 12:00   15 min + 1 ronde   1e manche Pré 90/95 Groep B
12:00 00:20 12:20   15 min + 1 ronde   1e manche Pré 90/95 Groep A
12:20 00:20 12:40   15 min + 1 ronde   1e manche Classic 60+/60-
12:40 00:20 13:00   15 min + 1 ronde   1e manche Classic 50cc
13:00 00:20 13:20   15 min + 1 ronde   1e manche S.P.E.N. Local Heroes
13:20 00:20 13:40   15 min + 1 ronde   1e manche Twinshock 50-
13:40 00:20 14:00   15 min + 1 ronde   1e manche Brommers: Automaten, Vario, Standaard en MX 50 klasse
14:00 00:20 14:20   15 min + 1 ronde   1e manche Twinshock 50 +
               
14:20 00:25 14:45       Pauze  
               
14:45 00:20 15:05   15 min + 1 ronde   2e manche Pré 90/95 Groep B
15:05 00:20 15:25   15 min + 1 ronde   2e manche Pré 90/95 Groep A
15:25 00:20 15:45   15 min + 1 ronde   2e manche Classic 60+/60-
15:45 00:20 16:05   15 min + 1 ronde   2e manche Classic 50cc
16:05 00:20 16:25   15 min + 1 ronde   2e manche S.P.E.N. Local Heroes
16:25 00:20 16:45   15 min + 1 ronde   2e manche Twinshock 50-
16:45 00:20 17:05   15 min + 1 ronde   2e manche Brommers: Automaten, Vario, Standaard en MX 50 klasse
17:05 00:20 17:25   15 min + 1 ronde   2e manche Twinshock 50 +
               
17:40           Prijsuitreiking