Oirschot

 

Algemeen

 

Naam van de club MCO Oirschot
Wedstrijddatum Zondag 30 april 2017
Website van de club www.mcoirschot.nl
Contactpersoon: Naam: Rob Briggen
  Volledig adres: Talingstraat 3
  Postcode en woonplaats: 5667 PL, Geldrop
  Telefoonnumer: 0610960330
  Faxnummer: Nvt
  e-mailadres: rob.ellen.briggen@onsbrabantnet.nl  

 

 

Circuit naam MCO Oirschot
  Ligging/plaats Oirschot
  Straat Eindhovensedijk 40
  Postcode  

5688 GN, Oirschot

 

 

Gegevens betreffende aanwezige klassen, zie de wedstrijdkalender

 

Inschrijfgeld € 20,-
Overnachtingsmogelijkheid Van (begindatum en tijd) 29-4-2017 vanaf 17:00 uur
Tot (begindatum en tijd) 30-4-2017 tot 19:00 uur
Kosten overnachting € 10,-
Dagindeling Tijdstip inschrijven 8:00 uur
Tijdstip aanvang trainingen 9:30 uur
Tijdstip aanvang wedstrijden 12:00 uur

 

Bijlage: 1 Dagschema Oirschot 30-4-2017

Download print versie

             
 
               
Plaats: Oirschot            
Dag: Zondag            
Datum: 30-4-2017            
               
Start Duur Eind          
               
8:00 1:15 9:15         Inschrijven
               
        Wedstrijdduur:      
9:30 0:15 9:45       Training Brommers: Automaten, Vario en standaard klasse
9:45 0:15 10:00       Training Classic 60+/60-
10:00 0:15 10:15       Training Twinshock 50 +
10:15 0:15 10:30       Training Brommers: MX 50 klasse
10:30 0:15 10:45       Training Twinshock 50-
10:45 0:15 11:00       Training Classic 50cc
11:00 0:20 11:20       Vrije/tijd Training Pré 90/95 “even nummers”
11:20 0:20 11:40       Vrije/tijd Training Pré 90/95 “On-even nummers”
               
11:40 00:20 12:00       Pauze  
               
12:00 00:20 12:20   15 min + 1 ronde   1e manche Brommers: Automaten, Vario en standaard klasse
12:20 00:20 12:40   15 min + 1 ronde   1e manche Classic 60+/60-
12:40 00:20 13:00   15 min + 1 ronde   1e manche Twinshock 50 +
13:00 00:20 13:20   15 min + 1 ronde   1e manche Brommers: MX 50 klasse
13:20 00:20 13:40   15 min + 1 ronde   1e manche Twinshock 50-
13:40 00:20 14:00   15 min + 1 ronde   1e manche Classic 50cc
14:00 00:20 14:20   15 min + 1 ronde   1e manche Pré 90/95 Groep B
14:20 00:20 14:40   15 min + 1 ronde   1e manche Pré 90/95 Groep A
               
14:40 00:30 15:10       Pauze  
               
15:10 00:20 15:30   15 min + 1 ronde   2e manche Brommers: Automaten, Vario en standaard klasse
15:30 00:20 15:50   15 min + 1 ronde   2e manche Classic 60+/60-
15:50 00:20 16:10   15 min + 1 ronde   2e manche Twinshock 50 +
16:10 00:20 16:30   15 min + 1 ronde   2e manche Brommers: MX 50 klasse
16:30 00:20 16:50   15 min + 1 ronde   2e manche Twinshock 50-
16:50 00:20 17:10   15 min + 1 ronde   2e manche Classic 50cc
17:10 00:20 17:30   15 min + 1 ronde   2e manche Pré 90/95 Groep B
17:30 00:20 17:50   15 min + 1 ronde   2e manche Pré 90/95 Groep A
               
18:00           Prijsuitreiking