Kalender 2018

      Classic 50cc: Classic 60+/60-: Twinshock 50+: Twinshock 50-: Pré 90/95: ONK Bromfietscross: Zijspan:
Zondag 25-3-2018

Delfzijl

NK 1 NK 1 NK 1 NK 1 NK 1 NK x
Zondag 8-4-2018

St. Isidorushoeve

NK 2 NK 2 NK 2 NK 2 NK 2 NK  Aanwezig
Zaterdag 21-4-2018

Gouda

NK 3 NK 3 NK 3 NK 3 NK 3 x x
Zondag 29-4-2018

Vledderveen

NK 4 NK 4 NK 4 NK 4  NK 4  NK  x
Zaterdag 5-5-2018

Svenborg (Danmark)

x Cec-1 x x x x x
Vrijdag 11-5-2018 Kleinhau (Germany) x Int. Int. Int. Int. x Int.
Zaterdag 19-5-2018

Reading (United Kingdom)

x Cec-2 x x x x x
Maandag 21-5-2018 Neerijnen NK 5 x NK 5 NK 5 NK 5 NK  ??
Zondag 27-5-2018 Arnhem x NK 5 NK 6 NK 6 NK 6 x x
Zondag 3-6-2018 Reserve NK Reserve NK Reserve NK Reserve NK Reserve NK Reserve NK Reserve NK x
Zondag 10-6-2018 Lochem (groot) NK 6 Int. NK 7 NK 7 NK 7 x x
Zaterdag 16-6-2018

Bad-Salzungen (Germany)

x Cec-3 x x x x x
Zondag 17-6-2018 Hummelo NK 7 x NK 8 NK 8 NK 8 x Aanwezig
Zaterdag 23-6-2018 Teutschental x Int. Int. Int. Int. x x
Vrijdag 29-6-2018 Emmen VMCN Weekend x
Zaterdag 30-6-2018 Emmen = 5 jarig jubileumdag x
Zondag 1-7-2018 Emmen x
Zondag

 

 

Zaterdag/Zondag

8-7-2018

 

28/29-7 2018

Boekel

 

 

Marum

NK 8

 

 

Event Marum

NK 6

 

 

Event Marum

NK 9

 

 

Event Marum

NK 9

 

 

Event Marum

NK 9

 

 

Event Marum

NK  x

 

 

Zaterdag 18-8-2018 Ermelo NK 9 NK 7 NK 10 NK 10 NK 10 NK  x
Zaterdag 25-8-2018 Ahun (France) Nations Int. Int. Int. Int. x x
Zondag 26-8-2018 Ahun (France) Nations Int. Int. Int. Int. x x
Zaterdag 1-9-2018 Hellendoorn NK 10 NK 8 NK 11 NK 11 NK 11 NK  x
Zaterdag 8-9-2018 Farleigh Castle (United Kingdom) x x Int. Int. Int. x x
Zondag 9-9-2018 Farleigh Castle (United Kingdom) x x Int. Int. Int. x x
Zaterdag 15-9-2018

Pacov (Chech Republic)

x CMCdN x x x x x
Zondag 23-9-2018 Eersel NK 11 NK 9 NK 12 NK 12 NK 12 x Aanwezig
Zondag 30-9-2018 Den Dungen NK 12 NK 10 NK 13 NK 13 NK 13 NK  x
Zaterdag 6-10-2018 Lochem (klein) x Open x x x x x
Zondag 14-10-2018 Reserve NK Reserve NK Reserve NK Reserve NK Reserve NK Reserve NK Reserve NK x
Zondag  21-10-2018 Reserve NK Reserve NK Reserve NK Reserve NK Reserve NK Reserve NK Reserve NK x
Zaterdag 17-11-2018 Feestavond Feestavond Feestavond Feestavond Feestavond Feestavond x x

 

  50cc: 60+/60-: TS / Pré 90-95 Brommmers
1 Delfzijl Delfzijl Delfzijl Delfzijl
2 St. Isidorushoeve St. Isidorushoeve St. Isidorushoeve St. Isidorushoeve
3 Gouda Gouda Gouda Vledderveen
4 Vledderveen Vledderveen Vledderveen Neerijnen
5 Neerijnen Arnhem Neerijnen Boekel
6 Lochem Boekel Arnhem Ermelo
7 Hummelo Ermelo Lochem Hellendoorn
8 Boekel Hellendoorn Hummelo Den Dungen
9 Ermelo Eersel Boekel  
10 Hellendoorn Den Dungen Ermelo  
11 Eersel   Hellendoorn  
12 Den Dungen   Eersel  
13     Den Dungen  
14